Skip to content

O NAS

Regeneracja turbosprężarek to nasza specjalność

 

W firmie Krymar w Białymstoku każdego dnia usprawniamy pracę pojazdów naszych Klientów. Znajomość budowy, zasady działania oraz świadomość możliwości turbosprężarek sprawiają, że wykonujemy profesjonalną usługę regeneracji, wyzwalając ich maksymalną moc. Możesz zgłosić się do nas również wtedy, gdy potrzebujesz regeneracji filtra cząstek stałych (DPF/FAP, GPF) lub katalizatora (DOC, AOC, SCR i inne). Zawsze będziesz mieć pewność, że Twoim pojazdem zajmują się specjaliści.

Terminowość, rzetelność, solidny park maszynowy

O satysfakcji Klientów decydują często detale, dlatego z należytą starannością realizujemy każde zlecenie. To właśnie dbałość o szczegóły podczas regeneracji turbosprężarek, filtrów i katalizatorów wyróżnia nas na rynku usługodawców i sprawia, że zapewniamy efektywne działania w rozsądnej cenie.

 

Rozpoznasz nas po:

ikona mechanik

Wykwalifikowanej załodze

Pracownicy z długoletnim doświadczeniem

stosowaniu innowacji

Odważnie sięgamy po najnowsze rozwiązania

budowaniu trwałych relacji

Możesz dołączyć do grona stałych Klientów

Wiemy, że powierzając nam podzespoły ze swojego samochodu, ciągnika, czy innego pojazdu liczysz na szybką naprawę, dlatego zawsze proponujemy najbliższy możliwy termin odbioru.

strzałka

Diagnoza i regeneracja

Sprawne turbosprężarki i filtry nie wymagają ingerencji, natomiast już przy pierwszych oznakach nieprawidłowego działania warto udać się do zaufanego mechanika, który po prawidłowej diagnozie powierzy nam naprawę wadliwie działających części. My zaś, widząc po uszkodzeniach podzespołów możliwe przyczyny ich awarii, poinformujemy o tym mechanika tak, aby mógł odpowiednio zaplanować naprawy pojazdu.

Regeneracja turbosprężarki...............

regeneracja pracownik

Elementy uszkodzone i nienadające się się do ponownego wykorzystania zostają wymienione na nowe, natomiast części sprawne, bez uszkodzeń i zarysowań poddajemy specjalistycznym procesom czyszczenia, na przykład z użyciem piaskarek i myjek. Turbosprężarka po regeneracji jest w pełni sprawna, gotowa do ponownego użytkowania.

Regeneracja filtrów i katalizatorów..................

turbosprężarki - półki

Gdy spadają osiągi silnika, albo kiedy wyświetla się kontrolka błędu, często mamy do czynienia z zanieczyszczeniem filtra cząstek stałych i/lub katalizatora. Oczyszczanie filtrów i katalizatorów z niedopalonych cząstek sadzy, popiołów i innych zanieczyszczeń, przeprowadzamy w sposób przyjazny środowisku, w urządzeniu szwajcarskiej firmy FFSolution – z użyciem wody i przebadanych płynów, niemających negatywnego wpływu na strukturę filtra i otaczające nas środowisko.

strzałka

Usługa z opcją wysyłki, czyli regeneracja turbosprężarek w praktyce

Szanujemy Twój czas, dlatego do minimum ograniczamy Twoje zaangażowanie w działania towarzyszące regeneracji turbosprężarek. Jeżeli chcesz, aby z naszego warsztatu turbosprężarka dotarła pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce lub w innym kraju Europy, zapewniamy szybką, bezpieczną wysyłkę.

Wybierz Krymar z Białegostoku, postaw na solidną regenerację turbosprężarki

Propozycję współpracy kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców, działających w branży motoryzacyjnej na terenie całego kraju oraz poza nim. Niezależnie od zakresu zlecenia zawsze w pełni wykorzystujemy dostępne możliwości, aby dokonać regeneracji filtrów, katalizatorów oraz turbosprężarek zgodnie z najwyższymi standardami. Skontaktuj się z nami - z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.