Skip to content

TECHNOLOGIA

Znaczenie zaawansowanych technologii w firmie Krymar

 

Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie regeneracji turbosprężarek i czyszczenia filtrów to nasza codzienność. Korzystamy z urządzeń FFSolution, CIMAT oraz Schenck, których skuteczność i wszechstronność pozwala nam świadczyć usługi z maksymalną skutecznością. Świadomi możliwości poszczególnych urządzeń, umiejętnie wykorzystujemy ich wydajność.

cimat-logo
schenk-logo
ff-solution-logo

Inwestujemy w urządzenia oparte na solidnych technologiach

 
Wyposażenie serwisu, w którym obsługa Klientów wymaga zaawansowanych działań to pole do zastosowania nowoczesnych systemów. Taka idea przyświeca nam nieustannie od początku działania marki Krymar, dlatego również dziś w naszej firmie dokonujemy napraw oraz regeneracji na profesjonalnych urządzeniach.

TECHNOLOGIA SCHENCK I CIMAT

Wyważarki i flowbench

 

Wyważanie oraz diagnostyka to istotne działania w regeneracji turbosprężarek. Niezależnie od rodzaju pojazdu lub maszyny, z której pochodzi dostarczony do nas zespół wirujący, wyważarka Schenck po uruchomieniu adaptera pierścieniowego pozwala uzyskać idealny balans. Flowbench CIMAT pozwala na prawidłowe ustawienie zmiennej geometrii lub zaworu upustu spalin (tzw. Wastegate) i sprawdzenie zmontowanej już turbosprężarki.

 

Czyszczenie filtrów i katalizatorów


Czyszczenie i regeneracja filtrów cząstek stałych odbywają się w naszym serwisie na urządzeniach marki FFSolution, w którym woda pełni rolę głównego czynnika czyszczącego. Skuteczność procesów regeneracji łączy się z wydajnością urządzenia, co skraca czas oczekiwania na efekty.

 

Podczas pracy z urządzeniem FFSolution możliwe jest:

 

• uzyskanie maksymalnej drożności filtrów i katalizatorów,
• perfekcyjne suszenie po zakończeniu czyszczenia, powodujące jeszcze większą skuteczność,
• uzyskanie pomiarów zapełnienia filtra przed regeneracją i po jej zakończeniu.

 

Czyszczenie filtra wodą, sprawdzonymi płynami i osuszanie gorącym powietrzem to działania zgodne z ekologią.

strzałka

Pełna gama możliwości dla Twojej wygody

W ramach naszych usług podejmujemy się działań związanych zarówno z niewielkimi pojazdami osobowymi, jak również z potężnymi maszynami, które mają zastosowanie w przemyśle. Tym samym do naszej firmy możesz przywieźć części dowolnej maszyny, w której wymagana jest regeneracja turbosprężarki lub filtra cząstek stałych.

 

Zapewniamy:

dianostykę turbospręzarki

Pełną diagnostykę turbosprężarki

turbocharger-engine-mechanic-power-repair-256

Kompleksową regenerację

iconfinder_Artboard_3_3741751

Wysyłkę pod wskazany adres na życzenie zamiast osobistego odbioru

strzałka

W firmie w Białymstoku sięgamy po najnowsze technologie

Dla Ciebie jako Klienta najważniejszy jest efekt naszych prac i dla osiągnięcia efektu bazujemy na pionierskich, lecz sprawdzonych już technologiach. Niezależnie od charakteru powierzonych nam zadań mamy pewność, że nasz serwis jest odpowiednio przygotowany do przeprowadzenia poszczególnych działań.

 

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w naszej siedzibie w Białymstoku. Zapraszamy do współpracy.