fbpx Skip to content

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF i turbosprężarek Biała Podlaska

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Krymar to doświadczony serwis z Białegostoku, który zajmuje się regeneracją, naprawami i czyszczeniem różnych podzespołów samochodowych – takich jak filtry DPF, katalizatory czy turbosprężarki. Swoją ofertę kieruje także do mieszkańców innych miejscowości, między innymi Białej Podlaskiej. Chcąc skorzystać z naszych usług, wystarczy wysłać uszkodzony sprzęt za pośrednictwem kuriera, na nasz koszt. My zajmiemy się całą resztą, a potem odeślemy odnowione urządzenie.

Zleć nam naprawę turbin

Turbina jest ważnym elementem samochodu, ponieważ pozwala na osiągnięcie odpowiedniej mocy i wydajności przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa. Musimy jednak dbać o jej odpowiednią konserwację, w tym o prawidłową ilość i jakość oleju silnikowego. Należy też zwracać uwagę na niepokojące objawy, takie jak dym z układu wydechowego lub spadek mocy pojazdu, co może wskazywać na awarię. W takiej sytuacji konieczna jest natychmiastowa wizyta w serwisie, gdzie przeprowadzimy naprawę turbiny, w skład której wchodzi między innymi czyszczenie i piaskowanie elementów, szkiełkowanie, ponowny montaż nowych i zregenerowanych podzespołów oraz dokładne wyważenie i ustawienie turbosprężarki. Po zakończeniu prac dokonujemy kontroli jakości, aby mieć pewność, że turbina po regeneracji ponownie działa efektywnie.

regeneracja turbosprężarki Biała Podlaska

Oferujemy regenerację turbosprężarek

Awaria turbiny najczęściej wynika z innej usterki i może prowadzić do poważnych awarii silnika, jeśli pojazd będzie nadal użytkowany. W serwisie Krymar zajmujemy się regeneracją wszystkich rodzajów turbosprężarek do różnych typów pojazdów. Co warto wiedzieć o naszych usługach?

  • Ustawiamy i testujemy turbiny z między innymi VGT za pomocą sprzętu flowbench CIMAT TurboTest Expert;
  • w celu dokładnego ważenia układów wirujących korzystamy z wysokiej klasy urządzenia od marki Schenck;
  • naprawiamy również turbosprężarki z klapami upustu spalin, zwanymi wastegate;
  • zajmujemy się także diagnostyką i regeneracją nastawników elektronicznych dla samochodów osobowych, ciężarówek, sprzętu rolniczego i budowlanego; do tego celu używamy testera ATD1, programatora APD-1 i uniwersalnego narzędzia AT24V przeznaczonego dla ciężkich maszyn.

Zapraszamy do kontaktu, aby porozmawiać na temat szczegółów zlecenia i skorzystać z merytorycznego doradztwa dotyczącego właściwej eksploatacji turbosprężarki.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
plac Wolności 9
21-500 Biała Podlaska

Współrzędne GPS:
52.0342700°N, 23.1183900°E

Profesjonalne czyszczenie filtrów SCR

Obecność katalizatora w pojeździe ma na celu zmniejszenie ilości tlenku azotu w spalinach, jednak jego skuteczność może być obniżona przez zbierające się zanieczyszczenia. Aby przywrócić stuprocentową wydajność podzespołu, należy skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy do realizacji tego typu zleceń wykorzystują nowoczesny sprzęt marki FFSolution. Metoda hydrodynamiczna pozwala na skuteczne i bezpieczne czyszczenie filtrów SCR bez ryzyka uszkodzeń – z takim zagrożeniem wiąże się na przykład używanie nieprofesjonalnych i żrących środków chemicznych. Koszt usługi czyszczenia jest znacznie niższy niż zakup nowego katalizatora, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty właścicieli wszystkich typów pojazdów, w tym samochodów ciężarowych i dostawczych.

czyszczenie filtrów samochodowych w Białej Podlaskiej

Skuteczna regeneracja filtrów DPF FAP

Filtr DPF FAP, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie odfiltrowywać cząstki stałe zawarte w spalinach wydobywających się z samochodu. Podobnie jak w przypadku katalizatora SCR, również i on ulega zanieczyszczeniu w miarę upływu czasu. Wówczas konieczna jest regeneracja filtrów DPF FAP, którą nasi specjaliści przeprowadzają z pomocą wspomnianego już urządzenia marki FFSolution. Cały proces kończy się dokładnym suszeniem w temperaturze 120 stopni Celsjusza – celem jest zniwelowanie ewentualnych pozostałości zabrudzeń. Ten zabieg również sprawdzi się w przypadku urządzeń przeznaczonych do różnych typów pojazdów, w tym ciężarowych i dostawczych. Warto omówić jego szczegóły z naszą kadrą pracowniczą.

Kompleksowa regeneracja i czyszczenie różnych podzespołów

W serwisie Krymar wiemy, jak ważną rolę odgrywa diagnostyka, dlatego zwracamy na nią szczególną uwagę. Wówczas pozyskujemy cenne informacje na temat na przykład przyczyn awarii – możemy przekazać je Klientowi wraz z zaleceniami w zakresie właściwego użytkowania pojazdu. W przypadku uszkodzenia turbosprężarki lub zapchanego filtra DPF FAP zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub wysłania urządzenia na nasz koszt kurierem (jest to opcja przeznaczona dla osób mieszkających daleko od Białegostoku, na przykład w Białej Podlaskiej). Poinformujemy Cię, gdy prace zostaną zakończone.

W Białej Podlaskiej możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Białej Podlaskiej i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73