fbpx Skip to content

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF i turbosprężarek Ełk

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Samodzielne naprawy podzespołów samochodowych bywają ryzykowne – mogą doprowadzić do większych uszkodzeń. W takich sytuacjach warto skorzystać ze specjalistycznej pomocy. Profesjonalnego wsparcia udzielą Ci pracownicy firmy Krymar z Białegostoku. Serwis specjalizuje się w naprawach filtrów DPF FAP, katalizatorów oraz turbosprężarek. Z usług tych korzystają chętnie mieszkańcy naszego województwa, ale również innych miast, w tym Ełku. Klienci mają bowiem możliwość darmowego przysłania do nas uszkodzonego elementu. My zajmiemy się regeneracją podzespołu, a po zakończeniu prac odsyłamy urządzenie pod wskazany adres.

Naprawa turbin

Turbiny stanowią ważną część samochodów, a awarie wiążą się z szeregiem niedogodności. Do najczęstszych sygnałów zaliczamy między innymi charakterystyczny gwizd czy dym wydostający się z układu wydechowego. W przypadku uszkodzenia właściciel pojazdu może wymienić turbosprężarkę, jednak cena nowego podzespołu jest wysoka. Tańszą alternatywę dla tego rozwiązania stanowi usługa naprawy turbin. W ramach serwisu uszkodzone części wymieniamy na nowe, a nieuszkodzone – dokładnie czyścimy. Po złożeniu zespołu wirującego, układ ten jest doważany. Po złożeniu turbo w całość, gotowy podzespół jest ustawiany według parametrów nowej, oryginalnej turbiny na urządzeniu dynamicznym (flowbench) Cimat. Dzięki temu w efekcie naprawy turbosprężarka po ponownym złożeniu odzyskuje dawną sprawność.

regeneracja turbin w Ełku

Regeneracja turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarek dotyczy wszystkich typów do każdego rodzaju pojazdu:

  • auta osobowe i dostawcze: Audi, Volkswagen, Ford, Renault, Volvo, Peugeot, Citroen i inne,
  • ciężarówki: Scania, Volvo, Renault, DAF, MAN, Iveco i inne,
  • budowlane: Caterpillar (CAT), JCB, Doosan, Komatsu i inne,
  • rolnicze: John Deere, Class, Fendt, Zetor, New Holland, Deutz, Massey Ferguson etc.
  • marynistyczne: łodzie RIB, motorówki, skutery wodne.

Naprawiamy turbiny ze wszystkimi rodzajami sterowania: zmienną geometrią – VNT, VGT, kierownicą spalin, a także turbo z wastegate (klapą upustu spalin). Oferujemy także regenerację i diagnostykę nastawników elektronicznych (aktuatory, sterowniki).

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
ul, Fryderyka Chopina 1,
19-300 Ełk

Współrzędne GPS:
N 53° 49' 59.88'' E 22° 21' 0''

Czyszczenie filtrów SCR

Zanieczyszczenia katalizatorów prowadzą do obniżenia ich wydajności. W celu przywrócenia poprawnego działania należy wykonać profesjonalne czyszczenie katalizatorów SCR. Ofertę naszego serwisu kierujemy do właścicieli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniem marki FFSolution oraz Hartridge. Realizują one metodę objętościową, która pozwala na dokładnie umycie wszystkich kanałów. Dzięki podwójnemu obiegowi wody oraz specjalistycznym preparatom zanieczyszczenia mogą zostać usunięte bez ryzyka uszkodzenia konstrukcji filtra. Dopełnienie tego procesu stanowi suszenie w temperaturze 120 stopni Celsjusza. Zwiększa ono skuteczność zabiegu i umożliwia wyeliminowanie ewentualnych zabrudzeń pominiętych podczas hydrodynamicznego czyszczenia filtrów SCR.

Regeneracja filtrów DPF FAP

czyszczenie filtrów DPF Ełk

Filtr cząstek stałych, podobnie jak katalizator, odpowiada za usuwanie szkodliwych substancji ze spalin. Zaniedbując jego konserwację oraz ignorując ewentualne zapchanie urządzenia, właściciel pojazdu przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska. Nadmiar sadzy w atmosferze stanowi dodatkowe zagrożenie – może doprowadzić do częstszych zachorowań mieszkańców danego obszaru na choroby nowotworowe. W przypadku zanieczyszczenia filtra należy więc reagować szybko, aby zadbać o własne auto, a w szerszym kontekście również o zdrowie własne i innych.

Usługa regeneracji filtrów DPF, FAP i GPF realizowana przez serwis Krymar z Białegostoku pozwala przywrócić częściom dawną efektywność. Stosowany w tym celu sprzęt marki FFSolution przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa – nie ingeruje w strukturę podzespołu, zatem nie powoduje jego uszkodzeń. Zwracamy też szczególną uwagę na diagnostykę, co pozwala nam poznać przyczyny awarii. Udzielamy Klientom merytorycznych porad na temat dalszej eksploatacji, również odnośnie samochodu ciężarowego lub dostawczego po regeneracji filtrów DPF FAP

Realizacja zlecenia z możliwością wysyłki

Szybkie wdrożenie profesjonalnych napraw to sposób na uniknięcie poważnych awarii dotyczących na przykład silnika. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, serwis Krymar oferuje możliwość wysyłki uszkodzonego podzespołu za pośrednictwem firmy kurierskiej na nasz koszt. Opcja ta skierowana jest między innymi do mieszkańców Ełku i okolicznych miejscowości. Podzespoły można również dostarczyć bezpośrednio do siedziby Krymar.

Z Ełku możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Ełku i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73