fbpx Skip to content

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF i turbosprężarek Gołdap

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Urządzenia takie jak filtry cząstek stałych oraz turbosprężarki mają istotne zadania w pojazdach, lecz nie są niezawodne i ulegają różnym uszkodzeniom. Wszelkie awarie nie tylko przekładają się na spadek ich wydajności, lecz także mogą wiązać się z ryzykiem uszkodzenia kolejnych części samochodowych. W celu uniknięcia takiej sytuacji należy skorzystać z usług profesjonalnego warsztatu, takiego jak firma Krymar z Białegostoku. Komponent, który uległ awarii, można dostarczyć nam osobiście albo wysłać kurierem z Gołdapi czy innego miasta całkowicie za darmo, gdyż koszty pozostają po naszej stronie.

Fachowa naprawa turbin

Sygnały takie jak osłabienie mocy pojazdu, dym z układu wydechowego i specyficzne dźwięki mogą świadczyć o usterce turbosprężarki. W celu naprawy tego elementu przeprowadzamy dokładną diagnostykę, aby ocenić stan poszczególnych części. Uszkodzone elementy są wymieniane na nowe, natomiast te, które okazują się nienaruszone, poddajemy dokładnemu myciu pod ciśnieniem, piaskowaniu i szkiełkowaniu. Następnie dokonujemy wyważenia zespołu wirującego, aby uzyskać równomierny rozkład masy wirnika w stosunku do osi obrotu. Potem ponownie składamy turbosprężarkę i czekamy, aż Klient ją odbierze. Nie musi on martwić się o szybkie wystąpienie ponownej usterki, gdyż opisywane urządzenie po zrealizowanej usłudze naprawy turbin zachowa swoją wydajność i funkcjonalność na długi czas.

naprawa turbin Gołdap

Profesjonalna naprawa turbosprężarek

Turbosprężarki mogą ulec uszkodzeniu z powodu braku odpowiedniej konserwacji, takiej jak regularna wymiana oleju i filtrów. Jeśli zignoruje się awarię w jej obrębie, można doprowadzić nawet do usterek silnika podczas dalszej eksploatacji. Serwis Krymar oferuje usługę regeneracji turbosprężarek, która obejmuje naprawę różnych typów turbin, w tym tych z VNT (zmienną geometrią) oraz z wastegate (klapami upustu spalin). Przyjmujemy turbosprężarki pojazdów marki Volkswagen, Fiat, a także Scania, John Deere, Caterpillar i innych. Nasz zespół zajmuje się ponadto naprawą elektronicznych sterowników, a do dokonywania doważeń układów wirujących wykorzystuje maszyny pochodzące od sprawdzonej, niemieckiej firmy – Schenck. Turbosprężarki są ustawiane za pomocą flowbench CIMAT.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
Królewiecka 1
19-500 Gołdap

Współrzędne GPS:
54.3068000°N, 22.3036900°E

Precyzyjne czyszczenie filtrów SCR

Katalizatory pełnią ważną funkcję w samochodach osobowych, ciężarowych i dostawczych, ponieważ redukują ilość tlenku azotu, który znajduje się w spalinach. Jednak z czasem również one mogą się zanieczyszczać, co prowadzi do spadku ich skuteczności. Nasze usługi pozwalają wówczas na pozbycie się problemów takich jak:

  • zauważalne zwiększenie zużycia paliwa,
  • drganie silnika,
  • znaczny spadek mocy pojazdu,
  • zapalanie się kontrolki CHECK ENGINE na desce rozdzielczej.

Oferta jest skierowana do właścicieli ciężarówek, osobówek, sprzętów budowlanych, rolniczych i samochodów dostawczych. Do czyszczenia filtrów SCR stosujemy urządzenie marki FFSolution, które wykorzystuje metodę objętościową. Dwukrotne sprawdzenie parametrów przepływu pozwala natomiast na weryfikację skuteczności zrealizowanego zabiegu.

czyszczenie filtra dpf Gołdap

Regeneracja filtrów DPF FAP – pozbądź się zanieczyszczeń

Zabieg regeneracji filtrów DPF FAP polega na przygotowaniu elementu, czyli założeniu przejściówek i zabezpieczeniu czujników, a następnie na oczyszczaniu z użyciem podwójnego obiegu wody pod ciśnieniem, specjalnej chemii i zmian kierunków strumienia. Po tym etapie następuje suszenie gorącym powietrzem o temperaturze 120 stopni Celsjusza, które pozwala na usunięcie pozostałych zanieczyszczeń z kanałów.

Ofertę kierujemy do właścicieli wszystkich typów pojazdów, w tym ciężarowych, dostawczych, rolniczych, budowlanych i osobowych. Zlecając nam czyszczenie DPF FAP, nie należy obawiać się uszkodzenia podzespołu, gdyż stosujemy wyłącznie bezpieczne, nieinwazyjne metody. Zapewniamy dokładną diagnostykę, fachową wycenę i sprawną realizację zlecenia.

Wybierz profesjonalne usługi

Samodzielne naprawy jakichkolwiek podzespołów samochodowych to duże ryzyko doprowadzenia do jeszcze poważniejszych uszkodzeń. Na szczęście mieszkańcy Białegostoku, Gołdapi i innych miast mogą liczyć na specjalistów z naszego serwisu Krymar. Jesteśmy dostępni w naszej siedzibie, choć istnieje też opcja wysłania uszkodzonego elementu za pośrednictwem kuriera. To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza że cały koszt pokrywamy my. Gdy otrzymamy komponent, zajmiemy się jego kompleksową naprawą, a potem odeślemy pod wybrany adres wyczyszczony filtr DPF FAP, katalizator albo naprawioną turbosprężarkę. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

W Gołdapi możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Gołdapi i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73