fbpx Skip to content

Czyszczenie, regeneracja turbin i filtrów DPF Kolno

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Regeneracja wyeksploatowanej turbosprężarki oraz zapchanego filtra DPF lub SCR nie może czekać – zwlekając, ryzykujesz poważnym uszkodzeniem silnika. Szybkiej, a zarazem profesjonalnej pomocy udzielamy w serwisie Krymar w Białymstoku. Podzespoły przyjmujemy w naszej siedzibie, lecz można je także wysłać za pośrednictwem kuriera, nie martwiąc się o dodatkowe koszty, gdyż bierzemy na siebie wszelkie opłaty z tym związane. Ta opcja sprawdza się między innymi w przypadku Klientów z miejscowości takich jak Kolno.

Naprawa turbosprężarek – dlaczego jest tak ważna?

Turbiny umożliwiają zachowanie większej mocy i wydajności pojazdów, a jednocześnie mniejszego spalania. Urządzenie pracuje jednak w trudnych warunkach, gdyż temperatura spalin wynosi nawet 900 stopni Celsjusza. Ważną rolę odgrywają więc działania konserwacyjne, takie jak odpowiednie uzupełnianie oleju silnikowego, aby uchronić sprzęt przed zatarciem albo przegrzaniem. Jeśli natomiast wystąpią sygnały awarii (mowa na przykład o dymieniu z układu wydechowego), warto niezwłocznie udać się do profesjonalnego serwisu i zlecić czyszczenie podzespołów. Ceny nowych turbin są wysokie, zatem nie każdy może sobie pozwolić na zakup oryginalnego modelu. Usługa naprawy turbosprężarek pozwala zaoszczędzić pieniądze, a przede wszystkim – przywrócić wydajną pracę jednostek napędowych.

naprawa turbosprężarek w kolnie

Na czym polega regeneracja turbin?

W firmie Krymar zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy mogą szybko i skutecznie przeprowadzić regenerację turbin. Wykonują wówczas takie czynności, jak:

  • poddanie komponentów dokładnym pomiarom, aby sprawdzić, czy poszczególne części kwalifikują się do naprawy;
  • czyszczenie podzespołów wodą pod ciśnieniem, piaskowanie oraz szkiełkowanie;
  • wyważenie wałka i koła kompresji, żeby osiągnąć równomierny rozkład masy wirnika względem geometrycznej osi obrotu;
  • ponowne złożenie turbosprężarki i kontrola jej działania.

Dzięki realizacji powyższych prac turbiny odzyskują stuprocentową sprawność, a serwisanci wiedzą, co doprowadziło do wystąpienia problemów. Mogą zatem przekazać Klientowi zalecenia odnośnie dalszej eksploatacji pojazdu.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
Wojska Polskiego 46D,
18-500 Kolno

Współrzędne GPS:
N 53° 24' 46.758"  E 21° 55' 22.907"

Czyszczenie filtrów DPF FAP wodą pod ciśnieniem

Sadza to główny składnik smogu, szkodliwy nie tylko dla zdrowia, lecz także dla środowiska naturalnego. Aby zmniejszyć jej emisję do atmosfery, konieczne jest posiadanie w samochodzie – zarówno osobowym, jak i ciężarowym czy dostawczym – filtra DPF. Tę kwestię reguluje prawo, zatem brak wspomnianego podzespołu może skutkować kosztownym mandatem. Zmniejszona wydajność elementu wiąże się natomiast z uciążliwymi sygnałami, takimi jak przechodzenie silnika w tryb awaryjny. Dzieje się to, gdy urządzenie ulega zapchaniu. W takiej sytuacji warto skorzystać z naszej oferty, w której znajdziesz usługę czyszczenia filtrów DPF FAP. Stosujemy podwójny obieg wody pod ciśnieniem oraz specjalistyczne preparaty, co umożliwia dokładne usunięcie zanieczyszczeń z kanałów.

czyszczenie filtrów DPF Kolno

Regeneracja filtrów SCR pod okiem specjalistów

Katalizator służy do zmniejszania ilości tlenku azotu w spalinach. W przypadku jego zapchania pojawiają się pewne niedogodności, między innymi wzrost zużycia paliwa, spadek mocy samochodu czy też drganie silnika na biegu jałowym. Aby się ich pozbyć, warto skorzystać z usługi regeneracji filtrów SCR – przebiega ona podobnie, jak proces czyszczenia filtrów DPF FAP. Natomiast porównanie przepływu spalin przed i po realizacji prac serwisowych umożliwia zweryfikowanie skuteczności naszych działań. Usługa sprawdza się w przypadku różnych typów pojazdów – między innymi samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także maszyn rolniczych lub budowlanych.

Serwis Krymar – doświadczenie, profesjonalizm i rozsądne ceny

Odwiedź siedzibę naszej firmy w Białymstoku, aby zapoznać się ze szczegółami oferty czyszczenia i regeneracji podzespołów. Można przekazać nam osobiście uszkodzone turbiny czy filtry DPF/FAP/SCR lub skorzystać z usług firmy kurierskiej, a my pokryjemy koszt wysyłki. Druga opcja cieszy się zainteresowaniem Klientów z miejscowości takich jak Kolno, gdyż nie jest wówczas konieczny dojazd do naszego serwisu.

Z Kolna możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Kolnie i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73