fbpx Skip to content

Czyszczenie, regeneracja turbin i filtrów DPF – zapraszamy mieszkańców Piszu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Nasz serwis Krymar z Białegostoku specjalizuje się w zakresie czyszczenia oraz regeneracji turbin i filtrów DPF, a także katalizatorów SCR. Jesteśmy sprawdzoną firmą z zaawansowanym zapleczem technologicznym. Kompleksową ofertę kierujemy do mieszkańców różnych miast – osoby na przykład z Piszu mają możliwość wysyłki podzespołu za pośrednictwem firmy kurierskiej, bez obaw o dodatkowe koszty, gdyż pozostają one po naszej stronie.

Zajmujemy się naprawą turbosprężarek

Turbiny w pojazdach zarówno osobowych, jak też dostawczych i ciężarowych pełnią istotną funkcję, a wszelkie usterki w ich obrębie powodują zagrożenie dla stanu technicznego silnika. Objawiają się w formie chociażby charakterystycznego dźwięku gwizdania, zatem w sytuacji zauważenia tego sygnału należy udać się po pomoc do profesjonalistów. Nasz wykwalifikowany zespół zadba o odpowiednią diagnostykę, a na podstawie jej wyników zrealizuje skuteczną naprawę turbosprężarek. Etap lokalizowania źródła problemów jest bardzo ważny – w tym celu rozbieramy urządzenie na części i weryfikujemy, które komponenty wymagają wymiany, a które należy poddać procesom regeneracyjnym.

Poszczególne podzespoły oczyszczamy z ewentualnych zanieczyszczeń za pomocą wody pod ciśnieniem, wykonujemy też piaskowanie i szkiełkowanie. Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniem od niemieckiego producenta Schenck, za sprawą którego możemy bezproblemowo przeprowadzić wyważenie wałka i koła kompresji. Po ponownym złożeniu turbiny sprawdzamy jej działanie, używając dynamicznego flowbencha Cimat TurboTest Expert. Tak zrealizowana naprawa pozwala odzyskać niemal stuprocentową sprawność urządzenia i zlikwidować niedogodności podczas użytkowania maszyny.

regeneracja-turbosprezarki-pisz

Regeneracja turbin – dla jakich pojazdów?

Zabieg regeneracji turbin doskonale sprawdza się w przypadku podzespołów przeznaczonych do:

  • samochodów ciężarowych,
  • samochodów osobowych i dostawczych,
  • sprzętu rolniczego,
  • maszyn budowlanych,
  • pojazdów z mechanizmem VNT, klapą upustu spalin albo tak zwanym free float.

W każdej sytuacji wybór tej usługi przekłada się na oszczędność pieniędzy. Zakup nowego komponentu może bowiem wiązać się z dużym wydatkiem, natomiast oferowana przez nas usługa stanowi znacznie bardziej ekonomiczny wybór. Umożliwia jednak odzyskanie pełnej sprawności turbiny, a także pozwala poznać przyczynę dotychczasowych problemów. Awarie w obrębie tego urządzenia często wynikają z niewłaściwej eksploatacji, jednak wprowadzając zmiany w zakresie użytkowania pojazdu, można zmniejszyć ryzyko ponownego wystąpienia usterek.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
ul, Warszawska 28
12-200 Pisz

Współrzędne GPS:
53.6257907°N, 21.8117964°E

Warto zlecić nam czyszczenie filtrów DPF FAP

Filtry DPF FAP mają za zadanie ograniczyć ilość sadzy w emitowanych przez samochód spalinach, co odgrywa ważną rolę w dbałości o stan środowiska naturalnego. W trakcie eksploatacji komponenty te mogą jednak tracić swoją funkcjonalność ze względu na zbierające się zanieczyszczenia. W takiej sytuacji nie warto samodzielnie przeprowadzać regeneracji podzespołu – domowe sposoby, zakładające na przykład użycie chemii żrącej, nie tylko nie przynoszą oczekiwanych efektów, lecz także wiążą się z ryzykiem uszkodzenia sprzętu. Czyszczenie filtrów DPF FAP wykonujemy w serwisie Krymar w Białymstoku. Stosujemy profesjonalne metody, które umożliwiają szybkie i zarazem bezinwazyjne przywrócenie pełnej wydajności podzespołów. Przyjmujemy modele przeznaczone do pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych, a także maszyn rolniczych i budowlanych.

regeneracja-filtra-DPF-pisz

Jak wygląda regeneracja filtrów SCR?

Regenerację filtrów SCR, podobnie jak czyszczenie filtrów DPF FAP, realizujemy z wykorzystaniem metody objętościowej. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu sprzętowi marki FFSolution. Za sprawą podwójnego obiegu wody pod ciśnieniem zostają zlikwidowane wszelkie zabrudzenia powodujące spadek wydajności katalizatorów. Ewentualne pozostałości zabrudzeń usuwamy natomiast w procesie suszenia w odpowiednio wysokiej temperaturze. Wykonanie usługi kończymy przeprowadzeniem weryfikacji działania komponentu, aby mieć pewność, że ponownie pracuje on prawidłowo. Naszym Klientom zapewniamy również profesjonalne doradztwo w obszarze właściwej eksploatacji pojazdu.

Fachowe czyszczenie i regeneracja podzespołów

Współpraca ze sprawdzonym serwisem przekłada się na pewność skuteczności realizowanych napraw. Mieszkańcy Piszu i innych miast mogą skorzystać z oferty firmy Krymar, przywożąc uszkodzony komponent do naszej siedziby albo wysyłając go kurierem na nasz koszt. Warto skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły.

W Piszu możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Piszu i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73