fbpx Skip to content

Czyszczenie, regeneracja turbin i filtrów DPF – zapewniamy darmową wysyłkę do Przasnysza

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

W sytuacji awarii turbin, filtrów DPF FAP albo katalizatorów SCR ważną rolę odgrywa szybkie reagowanie. Ewentualne zwlekanie z wdrożeniem działań naprawczych wiąże się z ryzykiem uszkodzenia silnika, a także z emisją dużej ilości toksycznych substancji do środowiska naturalnego. Zatem ze względów zarówno ekonomicznych, jak i ekologicznych warto skorzystać z oferty renomowanego serwisu, jakim jest Krymar z Białegostoku. Zapraszamy mieszkańców Przasnysza i innych miast do nawiązania współpracy. Wystarczy przynieść uszkodzony podzespół do naszej firmy albo skorzystać z darmowej wysyłki kurierem.

Naprawy turbosprężarek – alternatywa dla zakupu nowego urządzenia

Nasi specjaliści realizują naprawy turbosprężarek przeznaczonych dla samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Przyjmujemy także podzespoły maszyn rolniczych i budowlanych, a nawet łodzi, motorówek oraz skuterów wodnych. W każdym przypadku zapewniamy:

  • precyzyjną diagnostykę – jest to konieczne w celu określenia lokalizacji usterki, a także zweryfikowania, które komponenty nadają się do całkowitej wymiany;
  • dokładne czyszczenie elementów turbiny – za pomocą wody pod ciśnieniem likwidujemy wszelkie zanieczyszczenia;
  • wyważenie wałka i koła kompresji – ten etap prac realizujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy urządzenia marki Schnenck;
  • weryfikację funkcjonalności turbosprężarki po ponownym złożeniu – testy przeprowadzamy na flowbenchu dynamicznym Cimat TurboTest Expert.

Za sprawą tych działań turbina odzyskuje pełną funkcjonalność i może poprawnie realizować swoje zadania, takie jak zmniejszanie emisji spalin oraz wzmacnianie sprawności silnika. Wykonanie usługi wiąże się z niższym kosztem niż zakup nowego urządzenia, co przekłada się na opłacalność tego rozwiązania.

regeneracja-turbin-przasnysz

Powierz nam regenerację turbin

Możemy wskazać kilka sposobów wysterowania turbosprężarek. Wyróżniamy mechanizm VNT oraz klapę upustu spalin (wastegate), jednak dostępne są też urządzenia bez sterowania, a więc free float. Wszystkie układy regulujemy przez zawory pneumatyczne podciśnieniowe lub ciśnieniowe albo nastawniki elektryczne. W naszej firmie przyjmujemy różne sprzęty bez względu na mechanizm wysterowania. Nie ma dla nas znaczenia także marka pojazdu – realizujemy regenerację turbin przeznaczonych dla maszyn od producentów takich jak Scania, Volvo, JCB, Zetor, New Hollan, Volkswagen, Audi, Renault i innych. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
ul, Orlika 42
06-302 Przasnysz

Współrzędne GPS:
53.0238656°N, 20.8884452°E

Czyszczenie filtrów DPF FAP – dlaczego jest tak ważne?

Obecność filtra DPF FAP w pojeździe jest obowiązkowa, ponieważ element ten odpowiada za minimalizację emisji szkodliwej sadzy do atmosfery. Substancja ta stanowi zagrożenie dla stanu środowiska naturalnego, a także dla zdrowia ludzi. W przypadku zapchania filtr traci jednak swoją efektywność i wówczas konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalistów. W naszym serwisie Krymar czyszczenie filtrów DPF FAP przeprowadzamy z wykorzystaniem metody objętościowej, która zapewnia wysoką precyzję, a zarazem – bezinwazyjność. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem od marki FFSolution, którego zastosowanie przekłada się na uzyskanie możliwie najlepszych rezultatów. Do współpracy zapraszamy właścicieli pojazdów zarówno ciężarowych i dostawczych, jak też osobowych, a nawet łodzi, skuterów wodnych, maszyn budowlanych czy rolniczych.

regeneracja-dpf-przasnysz

Oferujemy regenerację filtrów SCR

Na czystość spalin emitowanych przez samochód wpływają nie tylko filtry DPF FAP, lecz także katalizatory. Urządzenia te redukują ilość toksycznego tlenku azotu, jednak same również ulegają zanieczyszczeniom skutkującym obniżeniem skuteczności działania. W takiej sytuacji warto skorzystać z usługi regeneracji filtrów SCR, która polega na czyszczeniu podzespołów z wykorzystaniem podwójnego obiegu wody pod ciśnieniem i specjalistycznych preparatów. Ważną rolę odgrywa też suszenie, również pod ciśnieniem, w temperaturze 120 stopni Celsjusza. Na tym etapie możemy usunąć ewentualne pozostałości zabrudzeń w kanałach.

Metoda objętościowa charakteryzuje się wyższą efektywnością niż sposób wypalania katalizatorów w piecu indukcyjnym. W tym przypadku nie mamy bowiem do czynienia z rozcięciem urządzenia w celu wyjęcia monolitu – czyszczenie wodą pod ciśnieniem stanowi bezpieczną i bezinwazyjną opcję. Eliminuje nie tylko sadzę, lecz także popiół i inne zanieczyszczenia w podzespołach przeznaczonych do różnego rodzaju pojazdów.

Wybierz naszą kompleksową ofertę

W serwisie Krymar w Białymstoku realizujemy czyszczenie i regenerację turbin, filtrów DPF FAP oraz katalizatorów SCR w rozsądnych cenach i z zastosowaniem sprawdzonych metod. Wiemy, jak ważne jest szybkie wdrożenie fachowych działań naprawczych, dlatego mieszkańcom miast takich jak Przasnysz opłacamy wysyłkę podzespołu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Po wykonaniu usługi odeślemy sprzęt pod wybrany adres.

W Przasnyszu możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Przasnyszu i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73