fbpx Skip to content

Czyszczenie, regeneracja turbin i filtrów DPF dla kierowców z Pułtuska

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Firma Krymar to doświadczony serwis, wyposażony w zaawansowany park maszynowy. Od lat świadczymy usługi w zakresie czyszczenia oraz regeneracji turbin i filtrów DPF. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Białegostoku, gdzie znajduje się siedziba firmy, lecz także do osób z innych miejscowości, chociażby z Pułtuska. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą kurierską, za pośrednictwem której można wysłać nam uszkodzony komponent. Wszelkie związane z tym koszty pozostają po naszej stronie!

Naprawa turbosprężarek – kiedy warto skorzystać z tej usługi?

Turbina w pojeździe odpowiada za zwiększanie mocy silnika, a zarazem za redukcję emisji spalin. Stanowi zatem ważny element każdej maszyny, jednak wymaga odpowiedniej konserwacji, aby zachować funkcjonalność na długi czas. Jako kierowcy musimy pamiętać między innymi o regularnej wymianie oleju silnikowego, gdyż zaniedbania w tym zakresie mogą doprowadzić do awarii opisywanego podzespołu. Jazda z taką usterką może natomiast przyczynić się do uszkodzenia silnika, dlatego w przypadku zauważenia takich niedogodności jak dym z układu wydechowego czy spadek mocy samochodu warto zgłosić się do renomowanego serwisu. W firmie Krymar realizujemy naprawę turbosprężarek, rozpoczynając cały proces od szczegółowej diagnostyki. Na tym etapie możemy zweryfikować, które komponenty nadają się do regeneracji, a które wymagają wymiany na nowe.

regeneracja-turbin-pultusk

Na czym polega regeneracja turbin?

Zabieg regeneracji turbin rozpoczynamy od szczegółowej diagnostyki. W tym celu rozbieramy urządzenie na części i sprawdzamy, które z nich nadają się do naprawy – pozostałe wymieniamy na nowe modele. Poszczególne komponenty poddajemy czyszczeniu wodą pod ciśnieniem, piaskowaniu oraz szkiełkowaniu. Następnie przeprowadzamy wyważenie wałka i koła kompresji z wykorzystaniem sprzętu marki Schneck. Ważną rolę odgrywa sprawdzenie funkcjonowania turbiny po ponownym jej złożeniu. Aby mieć pewność efektywnej pracy, wykonujemy testy na flowbenchu dynamicznym Cimat Turbotest Expert. Dzięki temu również nasz Klient może mieć pewność, że działania specjalistów przyniosły oczekiwane efekty.

Pamiętajmy, że stan turbosprężarki w dużej mierze zależy od codziennej eksploatacji pojazdu, zatem warto zadbać o jego odpowiednią konserwację. Podstawę stanowi między innymi stosowanie olejów o odpowiednich parametrach, dedykowanych dla konkretnego modelu maszyny. Zagrożenie dla turbiny może również stanowić jazda z nierozgrzanym silnikiem, zatem po uruchomieniu samochodu warto chwilę odczekać.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
ul, 17 Sierpnia 35
06-100 Pułtusk

Współrzędne GPS:
52.7041400°N, 21.0809714°E

Profesjonalne czyszczenie filtrów DPF FAP

Użytkowanie pojazdu wiąże się z emisją szkodliwych spalin do atmosfery, co wpływa negatywnie na stan środowiska naturalnego. Aby ograniczyć to niekorzystne oddziaływanie, w samochodach stosuje się specjalne filtry DPF FAP. Jeśli jednak taki filtr ulegnie zapchaniu ze względu na zbierające się zanieczyszczenia, warto szybko zgłosić się do sprawdzonego serwisu. Korzystając z usług firmy Krymar, możesz liczyć na:

  • oszczędność pieniędzy – usługa czyszczenia filtrów DPF FAP wiąże się z niższym kosztem niż zakup nowego modelu;
  • stuprocentową skuteczność – w pracy korzystamy z urządzenia marki FFSolution, które pozwala precyzyjnie usunąć zabrudzenia za pomocą wody pod ciśnieniem;
  • fachowe doradztwo – zwracamy szczególną uwagę na diagnostykę, zatem naszym Klientom jesteśmy w stanie udzielić profesjonalnych porad w zakresie prawidłowej eksploatacji opisywanych urządzeń.

Do skorzystania z usługi zapraszamy właścicieli zarówno samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, jak też maszyn rolniczych czy budowlanych.

regeneracja-filtra-DPF-pultusk

Realizujemy również regenerację filtrów SCR

Zbierające się zanieczyszczenia to problem dotyczący nie tylko filtrów DPF FAP, lecz także katalizatorów. W tej sytuacji również ważna jest szybka reakcja w celu odzyskania sprawności urządzenia. Usługę regeneracji filtrów SCR proponuje nasz serwis. Zespół specjalistów zadba o precyzyjne mycie podzespołu, również z wykorzystaniem wody pod ciśnieniem. Oferta skierowana jest do właścicieli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także maszyn rolniczych i sprzętów budowlanych oraz łodzi, motorówek czy skuterów wodnych. Przyjmujemy pojazdy różnych marek, takich jak Audi, Citroen, Scania, JCB oraz New Holland. W każdym przypadku zapewniamy kompleksową obsługę, rzetelność i szybką realizację prac.

Czyszczenie, regeneracja turbin i filtrów DPF FAP w renomowanym serwisie

Firma Krymar zaprasza do skorzystania z oferty zarówno mieszkańców Białegostoku, jak też innych miejscowości, na przykład Pułtuska. Wystarczy, że przyniesiesz do nas uszkodzony sprzęt albo skorzystasz ze wspomnianej opcji darmowej wysyłki – my zajmiemy się całą resztą. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

v

W Pułtusku możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Pułtusku i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73