fbpx Skip to content

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF i turbosprężarek Siedlce

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Oferta naszego serwisu Krymar obejmuje przede wszystkim fachowe naprawy i czyszczenie różnych części samochodowych, na przykład turbin, katalizatorów czy filtrów DPF. I choć firma mieści się w Białymstoku, to propozycję współpracy kierujemy także do osób z innych miejscowości, między innymi Siedlec. W takiej sytuacji Klient może skorzystać z opcji wysyłki urządzenia, której koszt bierzemy na siebie. Zapraszamy!

Naprawa turbosprężarek i specjalistyczne porady

Awaria turbiny daje o sobie znać, powodując intensywne dymienie z układu wydechowego, charakterystyczny zapach spalonego oleju czy też specyficzne gwizdanie podczas pracy pojazdu. Wymiana urządzenia na nowe wiąże się z niemałym wydatkiem, gdyż takie sprzęty nie należą do najtańszych. Na szczęście nie zawsze jest to konieczne działanie, ponieważ coraz popularniejszą alternatywę stanowi usługa, którą można znaleźć w naszej ofercie – naprawa turbosprężarek. Przyjmujemy turbiny dedykowane wielu pojazdom, na przykład osobowym i dostawczym (od marek takich jak Ford, Audi, Renault i inne), ciężarowym (Volvo, Scania, DAF) i rolniczym (John Deere, Zetor, a także Class). Realizując zabieg regeneracji, szczególną wagę przykładamy do etapu diagnostyki. To właśnie wtedy możemy poznać przyczyny problemu i podzielić się tą wiedzą z Klientem, co pozwoli mu efektywnie zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości.

regeneracja turbosprężarki Siedlce

Regeneracja turbin – niezależnie od typu sterowania

W naszym serwisie oferujemy odrestaurowanie uszkodzonej turbosprężarki w wersji zarówno wyposażonej w klapy upustu spalin, jak też korzystającej z mechanizmu VGT. Cały proces naprawczy składa się z kilku etapów:

  • prac przygotowawczych – rozebrania sprzętu i zweryfikowania, które jego części wymagają wymiany na nowe, a którym wystarczy solidna konserwacja;
  • czyszczenia podzespołów – satysfakcjonujące efekty osiągamy dzięki użyciu wody pod ciśnieniem, a także piaskowania i szkiełkowania;
  • ponownego złożenia urządzenia – wówczas przechodzimy do wyważenia wałka i koła kompresji oraz do wykonania niezbędnych testów na flowbenchu dynamicznym Cimat TurboTest Expert.

Usługa regeneracji turbin to sposób na odzyskanie pożądanej sprawności pojazdu bez konieczności ponoszenia wysokich wydatków. Warto bowiem wziąć pod uwagę fakt, iż, jak wspomniano, nowe modele nie należą do tanich podzespołów i wiele osób nie może pozwolić sobie na taki zakup.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
ul, Józefa Piłsudskiego 2
08-100 Siedlce

Współrzędne GPS:
52.1685000°N, 22.2826100°E

Czyszczenie filtrów DPF FAP – zleć to zadanie profesjonalistom

Filtr DPF FAP jest odpowiedzialny za ograniczanie emisji sadzy w spalinach, co czyni go bardzo ważnym elementem, zwłaszcza w obecnej dobie zagrożenia katastrofą klimatyczną. Jednakże z biegiem czasu może ulec zabrudzeniu, a w takiej sytuacji pomocą służą specjaliści z serwisu Krymar. Warto skorzystać z profesjonalnych usług zamiast działać na własną rękę, gdyż wówczas mamy pewność, iż wszystkie etapy procesu czyszczenia filtrów DPF FAP zostaną przeprowadzone w prawidłowy sposób i nie będą wiązały się z ryzykiem uszkodzenia podzespołu. W naszym serwisie w Białymstoku wykorzystujemy nowoczesny sprzęt marki FFSolution, który używa metody objętościowej w celu szybkiego i nieinwazyjnego przywracania komponentom oczekiwanej wydajności. Realizujemy zlecenia dotyczące samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także maszyn rolniczych i budowlanych różnych producentów. Nasz Klient może liczyć na rozsądną wycenę i merytoryczne doradztwo.

regeneracja DPF siedlce

Kompleksowa regeneracja filtrów SCR

Regeneracja filtrów SCR to zabieg przeprowadzany w sytuacji, gdy dochodzi do zapchania katalizatorów. Cały proces polega na przeprowadzeniu następujących czynności:

  • sprawdzenie parametrów przepływu (dwukrotnie – przed rozpoczęciem prac i po ich zakończeniu),
  • założenie przejściówek oraz zabezpieczenie w odpowiedni sposób czujników,
  • dokładne czyszczenie elementów z zastosowaniem specjalistycznych preparatów i podwójnego obiegu wody pod ciśnieniem,
  • suszenie w wysokiej temperaturze.

Ta metoda pozwala usunąć wszelkie zanieczyszczenia, w tym sadzę i popiół, z filtrów SCR zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych czy dostawczych. Nie wiąże się przy czym z ryzykiem uszkodzenia podzespołu oraz z dużym wydatkiem. Stanowi ekonomiczny, lecz efektywny sposób na poprawę funkcjonalności pojazdu i odzyskanie niemal stuprocentowej wydajności filtrów SCR.

Czyszczenie i regeneracja podzespołu w sprawdzonym serwisie

Użytkując pojazd mechaniczny, musimy pamiętać, że jazda z niesprawną turbiną albo zanieczyszczonym filtrem DPF FAP lub SCR stanowi poważne zagrożenie zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla samochodu (może doprowadzić do kolejnych usterek). Profesjonalne wsparcie w takich sytuacjach proponuje zespół fachowców z serwisu Krymar z Białegostoku, kierując swoją ofertę do mieszkańców różnych miast, na przykład Siedlec. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać na temat współpracy. Podamy wszelkie niezbędne informacje w celu wysyłki komponentu na nasz koszt, a po wykonaniu usługi – odeślemy naprawiony podzespół pod wskazany przez Klienta adres.

W Siedlcach możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Siedlcach i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73