fbpx Skip to content

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF i turbosprężarek – skorzystaj z darmowej wysyłki do Szczytna

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszej firmy Krymar. Jesteśmy sprawdzonym serwisem z Białegostoku, a specjalizujemy się w zakresie regeneracji oraz czyszczenia filtrów DPF, SCR i turbosprężarek. Z wymienionych usług mogą skorzystać mieszkańcy różnych miejscowości, na przykład Szczytna – istnieje opcja darmowej wysyłki uszkodzonego podzespołu do naszej siedziby. Po zrealizowaniu naprawy odeślemy urządzenie pod wskazany adres.

Oferujemy naprawę turbin

Każda osoba, która użytkuje pojazd wyposażony w turbosprężarkę, powinna dbać o odpowiednią konserwację maszyny, aby zapobiec poważnym usterkom urządzenia. Wymiana turbiny wiąże się bowiem z dużym wydatkiem. Jeśli jednak dojdzie już do awarii, którą zauważymy za sprawą obecności nadmiernego dymu z układu wydechowego, należy skontaktować się ze sprawdzonym specjalistą. W przypadku braku rozległych uszkodzeń możliwe jest przeprowadzenie naprawy turbiny – taką usługę realizujemy w naszym serwisie. Przyjmujemy urządzenia z między innymi VNT czy też klapą upustu spalin, przeznaczone do różnego rodzaju pojazdów. Do pracy wykorzystujemy specjalny tester ATD1, programator APD-1 oraz narzędzie AT24V, które sprawdza się zwłaszcza do serwisowania ciężkich maszyn.

regeneracja-turbin-szczytno

Regeneracja turbosprężarek w serwisie Krymar

Proces regeneracji turbosprężarek dzieli się na kilka etapów:

    • początkowo konieczne jest zadbanie o precyzyjną diagnostykę, a w tym celu rozbieramy urządzenie na części i sprawdzamy stan techniczny poszczególnych komponentów;
    • podzespoły poddajemy wymianie albo czyszczeniu, piaskowaniu i szkiełkowaniu;
    • wyważamy wałek i koło kompresji;
    • ponownie składamy sprzęt z wykorzystaniem nowych i naprawionych komponentów;
    • weryfikujemy skuteczność prac za pomocą testów na flowbenchu Cimat TurboTest Expert.

Warto skontaktować się z nami, aby porozmawiać na temat indywidualnej sytuacji i omówić zakres zlecenia.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
ul, Polska 22
12-100 Szczytno

Współrzędne GPS:
53.5621039°N, 20.998863°E

Efektywne czyszczenie filtrów SCR

Katalizator w pojeździe służy do redukowania zawartości tlenku azotu w emitowanych do atmosfery spalinach. Ma to znaczenie dla stanu środowiska naturalnego, zatem w przypadku zaburzeń pracy podzespołu spowodowanych przez zbierające się zanieczyszczenia warto skorzystać z profesjonalnej usługi czyszczenia filtrów SCR. To bezpieczniejsza opcja niż samodzielne próby zregenerowania sprzętu z użyciem na przykład żrących środków chemicznych. Serwis jest również bardziej ekonomicznym wyborem od zakupu nowego urządzenia, przy czym zapewnia stuprocentową skuteczność. Z takiej oferty mogą skorzystać właściciele samochodów zarówno osobowych i dostawczych, jak też ciężarowych. Wystarczy zgłosić się do nas, aby ustalić szczegóły.

regeneracja-dpf-szczytno

Regeneracja filtrów DPF FAP

Ekonomicznym, a zarazem bezpiecznym wyborem, będzie również powierzenie w ręce profesjonalistów zapchanego filtra DPF FAP. Urządzenie, ze względu na swoją funkcję, jaką jest wychwytywanie cząstek stałych ze spalin, z czasem ulega nadmiernemu zanieczyszczeniu i wówczas wymaga kompleksowego mycia. Nasi specjaliści w tym celu wykorzystują sprzęt FFSolution, który bazuje na zastosowaniu metody objętościowej. Woda pod ciśnieniem skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a ich ewentualne pozostałości są likwidowane w procesie suszenia w temperaturze 120 stopni Celsjusza. To dobre rozwiązanie dla właścicieli różnych typów pojazdów, w tym także maszyn rolniczych i sprzętów budowlanych.

Realizujemy regenerację i czyszczenie filtrów DPF, SCR oraz turbosprężarek

W profesjonalnym serwisie Krymar dobrze wiemy, jak ważną rolę odgrywają wymienione podzespoły, dlatego zapewniamy szybką i skuteczną realizację działań naprawczych. Zachęcamy mieszkańców różnych miast, w tym Białegostoku oraz Szczytna, do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, a do realizowania zleceń wykorzystujemy zaawansowane zaplecze maszynowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie efektywnej konserwacji różnego typu pojazdów.

W Szczytnie możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Szczytnie i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73