fbpx Skip to content

Czyszczenie, regeneracja turbin i filtrów DPF Wasilków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Firma Krymar z Białegostoku od lat zajmuje się naprawą i czyszczeniem różnych podzespołów, na przykład turbin, filtrów DPF oraz katalizatorów SCR. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku, jednak ofertę kierujemy także do mieszkańców innych miejscowości, takich jak Wasilków. W przypadku nawiązania współpracy pokryjemy koszty wysyłki uszkodzonego podzespołu, a po zrealizowaniu prac – odeślemy go pod konkretny adres.

Profesjonalna naprawa turbosprężarek

Dym z układu wydechowego, zapach spalonego oleju oraz specyficzne gwizdanie – są to charakterystyczne sygnały uszkodzeń w obrębie turbin. I choć wymiana tego podzespołu bywa kosztowna, nie zawsze musimy decydować się na takie rozwiązanie. Alternatywę stanowi naprawa turbosprężarek w firmie Krymar. Jest to opcja tańsza, a zarazem skuteczna – umożliwia przywrócenie poprawnego działania komponentu. Z usługi mogą skorzystać właściciele samochodów osobowych i dostawczych, a także ciężarówek oraz ciągników rolniczych. W każdym przypadku trzeba zareagować szybko i udać się do sprawdzonego serwisu, gdyż dalsza jazda z awarią turbosprężarki wiąże się z ryzykiem zniszczenia poszczególnych elementów silnika.

regeneracja turbin w Wasilkowie

Regeneracja turbin – na czym polega?

Zajmujemy się regeneracją turbin o różnych typach sterowania – na przykład wyposażonych w klapy upustu spalin czy też mechanizmy VNT. Po rozłożeniu podzespołu na części wykonujemy takie czynności, jak:

  • wyselekcjonowanie komponentów, które nie wymagają całkowitej wymiany i mogą zostać poddane naprawie;
  • czyszczenie części z wykorzystaniem wody pod ciśnieniem;
  • piaskowanie i szkiełkowanie elementów;
  • wyważenie wałka oraz koła kompresji.

Aby sprawdzić, czy dane działania przyniosły zamierzone rezultaty, przeprowadzamy kontrolę jakości, czyli testujemy turbosprężarkę po regeneracji na flowbenchu dynamicznym Cimat TurboTest Expert.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
Polna 2/3,
16-010 Wasilków

Współrzędne GPS:
N 53° 14' 9.652" E 23° 15' 58.108"

Proces czyszczenia filtrów DPF FAP

Sprawny filtr cząstek stałych DPF FAP umożliwia zminimalizowanie negatywnego wpływu na stan środowiska naturalnego, gdyż odpowiada on za zmniejszanie emisji sadzy w spalinach. Intensywna eksploatacja pojazdu sprawia jednak, że element ten szybko ulega zapchaniu. Wówczas dobrym pomysłem będzie udanie się do naszego serwisu – oferujemy profesjonalne czyszczenie filtrów DPF FAP, a usługę kierujemy do właścicieli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem marki FFSolution, a jego działanie bazuje na metodzie objętościowej. To nieinwazyjny, a zarazem skuteczny sposób czyszczenia, który pozwala przywrócić pierwotną efektywność podzespołu.

regeneracja DPF Wasilków

Regeneracja filtrów SCR w wykonaniu specjalistów

Katalizatory SCR, podobnie jak filtry DPF FAP, oczyszczają spaliny, zatem z czasem same ulegają zanieczyszczeniom. W przypadku ich zapchania pomoc uzyskasz w serwisie Krymar. Oferujemy kompleksową regenerację filtrów SCR, która składa się z następujących etapów:

  • założenie przejściówek,
  • odpowiednie zabezpieczenie czujników,
  • sprawdzenie parametrów przepływu,
  • czyszczenie wodą pod ciśnieniem oraz profesjonalnymi preparatami,
  • suszenie w temperaturze 120 stopni Celsjusza,
  • ponowne sprawdzenie parametrów przepływu.

Regenerację katalizatorów SCR również można zastosować w podzespołach do różnych pojazdów, na przykład samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia

Zapraszamy Klientów z Wasilkowa i innych miejscowości do odwiedzenia naszej siedziby w Białymstoku i przekazania uszkodzonych turbin lub innych części w ręce specjalistów. Alternatywnym rozwiązaniem jest wysyłka urządzenia za pośrednictwem kuriera (nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami). Zapewniamy nie tylko szybką realizację zlecenia, lecz także merytoryczne doradztwo.

Z Wasilkowa możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Wasilkowie i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73