fbpx Skip to content

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF i turbosprężarek Węgorzewo

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Gdy dochodzi do awarii filtrów DPF, FAP i CPF, katalizatorów SCR albo turbin, musimy działać szybko, gdyż korzystanie z pojazdu w takiej sytuacji powoduje duże prawdopodobieństwo wystąpienia uszkodzeń silnika, a nawet stworzenia zagrożenia dla zdrowia ludzi i stanu środowiska naturalnego. Mając tego świadomość, proponujemy fachową pomoc mieszkańcom Węgorzewa (istnieje opcja wysyłki podzespołu kurierem) i innych miast. Jesteśmy dostępni w siedzibie firmy Krymar w Białymstoku – zachęcamy do nawiązania współpracy.

Sprawdź, na czym polegają naprawy turbosprężarek

Zacznijmy od tego, jak można rozpoznać wystąpienie usterek w obrębie turbin. Naszą czujność powinien wzbudzić dźwięk przypominający gwizd oraz dym wydobywający się z układu wydechowego. W przypadku wystąpienia takich sygnałów podzespół warto przekazać w ręce profesjonalistów, na przykład z naszej firmy Krymar. Przyjmujemy elementy niezależnie od systemu sterowania – mogą to być modele z mechanizmem VNT albo wastegate (klapą upustu spalin). W każdym wypadku działania w zakresie naprawy turbosprężarek rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się ze stanem urządzenia; w tym celu rozbieramy je na części i weryfikujemy funkcjonalność każdego elementu. Zazwyczaj niektóre komponenty wymagają wymiany na nowe, lecz pozostałe możemy poddać czyszczeniu z wykorzystaniem wody pod ciśnieniem, piaskowaniu i szkiełkowaniu. Potem przechodzimy do wyważenia wałka i koła kompresji, przy czym stosujemy sprawdzone sprzęty marki Schenck. Następnie składamy turbinę i przeprowadzamy testy jej działania na flowbenchu dynamicznym – Cimat Turbotest Expert.

regeneracja turbosprężarki węgorzewo

Regeneracja turbin przeznaczonych do różnych pojazdów

Zabieg regeneracji turbin nie bez powodu cieszy się dużym zainteresowaniem kierowców. W naszym serwisie wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego przeprowadzamy działania naprawcze w turbosprężarkach dedykowanych różnym typom pojazdów. Mowa między innymi o:

  • samochodach osobowych i dostawczych,
  • samochodach ciężarowych,
  • maszynach przeznaczonych do prac rolniczych,
  • sprzętach przydatnych na placach budowy,
  • łodziach, motorówkach i skuterach wodnych.

Przyjmujemy turbiny pochodzące od wielu producentów, takich jak Ford, Audi, Citroen, Scania, Volvo, New Holland czy JCB. W każdej sytuacji działamy ze stuprocentowym zaangażowaniem, zapewniając Klientowi profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i sprawną realizację zlecenia.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
Zamkowa 9
11-600 Węgorzewo

Współrzędne GPS:
54°12'39.24"N, 21°44'29.436"E

Czyszczenie filtrów DPF FAP – ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie

W obecnej sytuacji zagrożenia katastrofą klimatyczną dbałość o środowisko naturalne jest szczególnie istotna i powinna dotyczyć wszystkich członków społeczeństwa. Mowa tu zwłaszcza o kierowcach, gdyż pojazdy emitujące szkodliwe spaliny szczególnie nie sprzyjają naszej planecie. Zmniejszyć ilość sadzy w spalinach pozwala filtr cząstek stałych DPF FAP, jednak zdarza się, że po czasie ulega zapchaniu. Wówczas kluczowa jest szybka reakcja, gdyż dalsze użytkowanie zanieczyszczonego komponentu może spotkać się z konsekwencjami, nawet prawnymi.

W ofercie serwisu Krymar można znaleźć usługę czyszczenia filtrów DPF FAP, która wiąże się ze znacznie mniejszym wydatkiem niż zakup nowego urządzenia. Zabiegowi poddajemy elementy z samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych czy dostawczych. Wykorzystujemy do tego wysokiej klasy sprzęt marki FFSolution, który bazuje na zastosowaniu wody pod ciśnieniem. Dopełnienie całego procesu stanowi suszenie w temperaturze 120 stopni Celsjusza. Sprawdzenie parametrów przepływu przed i po czyszczeniu umożliwia natomiast stwierdzenie skuteczności całego przedsięwzięcia.

regeneracja DPF Węgorzewo

Powierz nam regenerację filtrów SCR

Podobnie jak filtry DPF FAP katalizatory ulegają zanieczyszczeniom i nie mogą wówczas prawidłowo wywiązywać się ze swoich zadań. Aby przywrócić im stuprocentową funkcjonalność, można nawiązać współpracę z naszym serwisem. Zespół specjalistów doświadczonych w zakresie regeneracji filtrów SCR zadba o prawidłowy przebieg czyszczenia. Zajmie się między innymi myciem podzespołu – niezależnie od tego, czy jest to urządzenie przeznaczone do samochodu osobowego, ciężarowego czy dostawczego – z użyciem wody pod ciśnieniem. Sprawdzi także, co doprowadziło do wystąpienia problemów i podpowie, jak uniknąć podobnych niedogodności. Klucz stanowi bowiem prawidłowa eksploatacja pojazdu, zatem warto zastosować się do zaleceń profesjonalnej ekipy.

Kompleksowa regeneracja filtrów DPF FAP, turbin i katalizatorów

Kierowców z Białegostoku i innych miast, na przykład Węgorzewa, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Od lat zajmujemy się czyszczeniem i regeneracją różnych podzespołów samochodowych, stosując przy tym zaawansowane maszyny oraz sprawdzone preparaty. Wystarczy przynieść do naszej siedziby lub wysłać za pomocą firmy kurierskiej (na nasz koszt) uszkodzony element, a my zadbamy o całą resztę. Gdy prace naprawcze dobiegną końca i przyniosą oczekiwany efekt, odrestaurowane urządzenie odeślemy pod wybrany przez Klienta adres.

W Węgorzewie możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Węgorzewie i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73