fbpx Skip to content

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF i turbosprężarek Wysokie Mazowieckie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

W firmie Krymar od lat zajmujemy się regeneracją i czyszczeniem podzespołów, na przykład turbosprężarek czy filtrów DPF/FAP/SCR. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy przynieść uszkodzoną część do siedziby w Białymstoku. Klienci z innych miejscowości, takich jak Wysokie Mazowieckie, mogą natomiast wybrać opcję darmowej wysyłki elementu.

Zleć nam naprawę turbin

Turbosprężarki pełnią ważną funkcję w pojazdach, zatem w przypadku uszkodzenia tego podzespołu warto zwrócić się do sprawdzonych specjalistów. W Krymar proces naprawy turbin składa się z kilku etapów, a prowadzą one do finalnego przywrócenia dawnej wydajności jednostkom napędowym. Podstawę stanowi szczegółowa diagnostyka – dokładne pomiary umożliwiają wskazanie części kwalifikujących się do naprawy oraz wymagających wymiany na nowe. Następne czynności to:

  • czyszczenie wodą pod ciśnieniem,
  • piaskowanie,
  • szkiełkowanie,
  • wyważenie wałka i koła kompresji,
  • ponowne złożenie turbosprężarki,
  • kontrola działania.

Jeśli serwisowanie przyniosło zamierzony skutek, Klient może odebrać podzespół. Nasi specjaliści udzielą merytorycznych porad, które będą pomocne podczas dalszej eksploatacji pojazdu.

naprawa turbosprężarek w Wysokim Mazowieckim

Regeneracja turbosprężarek – dlaczego warto?

Usługa regeneracji turbosprężarek niesie z sobą wiele korzyści dla Klienta. Przede wszystkim sprzęt odzyskuje stuprocentową sprawność i działa jak nowy. Koszt serwisowania jest znacznie niższy niż koszt zakupu oryginalnej części zamiennej. Ponadto podczas szczegółowej diagnostyki specjaliści mogą poznać przyczyny dotychczasowych problemów. Korzystając z tej wiedzy, udzielają fachowych porad na temat prawidłowej eksploatacji. Klient, stosując się do tych zaleceń, ma szansę zmniejszyć ryzyko wystąpienia podobnej awarii w przyszłości. Trzeba wspomnieć też o tym, że złożone turbosprężarki po regeneracji zabezpieczamy preparatem antykorozyjnym, dzięki czemu ich żywotność zostaje przedłużona.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
Jagiellońska 55, 18-200
Wysokie Mazowieckie

Współrzędne GPS:
N 52° 54' 59.364" E 22° 30' 54.948"

Czyszczenie filtrów SCR za pomocą metody objętościowej

Właściciele samochodów osobowych, dostawczych czy też ciężarowych otrzymają u nas profesjonalną pomoc w przypadku zapchania katalizatora. Usługa czyszczenia filtrów SCR, a także DPF, jest realizowana z zastosowaniem urządzenia marki FFSolution. To sprzęt znacznie skuteczniejszy niż standardowa myjka ciśnieniowa, gdyż nie bazuje na skupionym strumieniu wody, lecz na metodzie objętościowej. Dopełnienie tego procesu stanowi suszenie, również pod ciśnieniem, w temperaturze 120 stopni Celsjusza. Pozwala ono pozbyć się ewentualnych pozostałości zabrudzeń. Na koniec porównujemy parametry przepływu spalin przed i po zabiegach naprawczych, co pozwala potwierdzić skuteczność naszych działań.

czyszczenie DPF Wysokie Mazowieckie

Regeneracja filtrów DPF FAP w ofercie naszego serwisu

Tę usługę również kierujemy do właścicieli różnych typów pojazdów – nie tylko osobowych, lecz także ciężarowych i dostawczych, a nawet maszyn rolniczych lub budowlanych. Tak jak czyszczenie katalizatorów, regeneracja filtrów DPF FAP polega na wykorzystaniu metody objętościowej. Jest to rozwiązanie skuteczniejsze niż wypalanie podzespołu w piecu indukcyjnym – pozwala bowiem na usunięcie sadzy, popiołu i innych cząstek stałych. Dodatkowo jest to sposób bezinwazyjny i w pełni bezpieczny dla urządzenia, gdyż nie ma konieczności rozcinania filtra DPF w celu wyjęcia monolitu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby omówić szczegóły tego procesu.

Profesjonalne naprawy w rozsądnych cenach

Ofertę serwisu Krymar kierujemy do osób z Białegostoku, a także z innych miejscowości, na przykład z Wysokiego Mazowieckiego. Klientom, którzy nie mieszkają w pobliżu naszej siedziby, zapewniamy możliwość darmowej wysyłki podzespołu. Specjaliści sprawnie wykonają czynności naprawcze, a następnie odeślą element pod wskazany adres.

W Wysokiem Mazowieckiem możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Wysokiem Mazowieckiem i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73