fbpx Skip to content

Zapraszamy mieszkańców Wyszkowa do skorzystania z regeneracji, czyszczenia filtrów DPF i turbosprężarek

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Turbosprężarki, katalizatory, filtry DPF FAP to podzespoły, które spełniają ważne funkcje w pojazdach. Ich ewentualne uszkodzenia wymagają zatem szybkiej reakcji – zgłoszenia się do fachowego serwisu. Firma Krymar chętnie przyjmuje te urządzenia, zapewniając sprawną i skuteczną regenerację. Nasza siedziba ulokowana jest w Białymstoku, jednak do współpracy zapraszamy też osoby z innych miast, chociażby z Wyszkowa. W takich sytuacjach zapewniamy darmową wysyłkę komponentu za pośrednictwem kuriera.

Kiedy konieczna jest naprawa turbin?

Sygnały, takie jak dym z układu wydechowego oraz zauważalny spadek mocy pojazdu, świadczą o tym, że zdecydowanie powinieneś wybrać się do sprawdzonego serwisu. Mogą one bowiem wskazywać na uszkodzenie turbiny, a dalsza jazda z taką awarią nierzadko kończy się usterkami silnika. Podstawę stanowi więc szybkie wdrożenie szczegółowej diagnostyki, co pozwoli sprawdzić, które komponenty wymagają wymiany, a które należy poddać regeneracji. W naszym serwisie Krymar podzespoły te poddajemy czyszczeniu pod ciśnieniem, piaskowaniu i szkiełkowaniu. Wykonujemy również doważanie układu wirującego, używając maszyn marki Schenck. Na koniec testujemy złożoną tubosprężarkę, aby sprawdzić, czy odzyskała ona dawną funkcjonalność. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z fachowej naprawy turbin.

regeneracja-turbosprezarki-wyszkow

Regeneracja turbosprężarek – dla jakich pojazdów?

Jeśli Twoja turbina odmawia posłuszeństwa, możesz zgłosić się do naszych specjalistów. Wykonujemy kompleksową regenerację turbosprężarek, a ofertę kierujemy do właścicieli urządzeń z różnymi typami sterowania – nie tylko VNT, lecz także wastegate. Naprawiamy podzespoły przeznaczone do:

  • samochodów osobowych oraz dostawczych, takich jak Audi, Volvo czy Renault;
  • ciężarówek – mowa o markach Scania, DAF czy też MAN;
  • sprzętów rolniczych od producenta Class, Zetor albo John Deere;
  • maszyn budowlanych, między innymi JCB i Doosan;
  • łodzi, motorówek oraz skuterów wodnych.

Mamy bogate doświadczenie w branży oraz dysponujemy zaawansowanym zapleczem maszynowym, co pozwala nam efektywnie wywiązywać się nawet ze skomplikowanych zadań.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
ul, Ignacego Daszyńskiego 27
07-200 Wyszków

Współrzędne GPS:
52.5934557°N, 21.4578119°E

Czyszczenie filtrów SCR z użyciem wody pod ciśnieniem

System SCR (a więc Selektywnej Redukcji Katalitycznej) w procesie eksploatacji ulega różnym zanieczyszczeniom, co w dłuższej perspektywie prowadzi do jego zapchania i spadku wydajności. W takiej sytuacji nie warto działać na własną rękę, gdyż nieumiejętne przeprowadzenie regeneracji katalizatora może spowodować jego uszkodzenie. Czyszczenie filtrów SCR oferują specjaliści z serwisu Krymar, którzy w pracy wykorzystują bezpieczne, a zarazem efektywne metody. Po odpowiednim przygotowaniu urządzenia (zabezpieczeniu przejściówek i sprawdzeniu parametrów przepływu) myjemy podzespół z użyciem podwójnego obiegu wody pod ciśnieniem oraz profesjonalnych preparatów. Następnie suszymy komponent w wysokiej temperaturze, co pozwala zlikwidować ewentualne pozostałości zanieczyszczeń.

regeneracja-filtra-DPF-wyszkow

Regeneracja filtrów DPF FAP dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych

Duża zawartość sadzy w spalinach przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego, a ponadto stanowi zagrożenie dla zdrowia osób zamieszkujących dany teren. Do usuwania tej substancji służy filtr DPF FAP, jednak po czasie sam potrzebuje kompleksowego czyszczenia. Zbierające się cząstki stałe negatywnie wpływają na jego efektywność. Nasi specjaliści proponują regenerację filtrów DPF FAP z wykorzystaniem mycia pod ciśnieniem. Ta metoda zapewnia wyższą skuteczność niż wciąż popularne wypalanie urządzeń w piecach indukcyjnych. Jest przy tym bardziej bezpieczna, gdyż nie wiąże się z zagrożeniem uszkodzenia sprzętu i nie wymaga jego rozcinania ani wyjmowania monolitu.

Regeneracja oraz czyszczenie filtrów DPF, katalizatorów i turbosprężarek

Korzystając z usług naszego serwisu Krymar, możesz zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze. Zachęcamy kierowców z Białegostoku, Wyszkowa i innych miejscowości do kontaktu z naszą kadrą pracowniczą. Zapewniamy profesjonalną obsługę, merytoryczne doradztwo oraz rozsądne ceny.

W Wyszkowie możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Wyszkowie i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73