fbpx Skip to content

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF i turbosprężarek – oferta dla kierowców z Sokołowa Podlaskiego

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - Odpowiemy na wszelkie pytania

Prawidłowa eksploatacja i konserwacja pojazdów mechanicznych to podstawa. Bez tego szybko może dojść do uszkodzeń turbosprężarek oraz zapchania filtrów DPF FAP czy też katalizatorów SCR. W wymienionych sytuacjach ważne jest szybkie skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu – fachową pomoc zapewnia nasza firma Krymar z siedzibą w Białymstoku. Dla mieszkańców Sokołowa Podlaskiego i innych miejscowości przygotowaliśmy ofertę uwzględniającą darmową wysyłkę komponentu. My zajmiemy się naprawą, a po zrealizowaniu prac odeślemy zregenerowany sprzęt.

Wybierz kompleksową naprawę turbin

Stan techniczny pojazdu w dużej mierze wpływa na nasze bezpieczeństwo podczas jego eksploatacji, zatem w przypadku wystąpienia awarii podstawę stanowi szybka naprawa. Dotyczy to również usterek w obrębie turbosprężarki. Jej uszkodzenia mogą negatywnie wpływać na stan silnika, co ma znaczenie również pod względem finansowym. Naprawę turbin realizuje nasz serwis – korzystając z tej usługi, możesz zaoszczędzić pieniądze, gdyż unikniesz wtedy konieczności zakupu nowego modelu. Zespół fachowców zadba o precyzyjne pomiary w celu oceny stanu poszczególnych części, przeprowadzi czyszczenie komponentów wodą pod ciśnieniem, piaskowanie i szkiełkowanie, a także wyważenie wałka i koła kompresji. Na koniec specjaliści przeprowadzą niezbędne testy, aby zweryfikować, czy urządzenie ponownie pracuje wydajnie.

regeneracja-turbosprezarki-sokolow-podlaski

Regeneracja turbosprężarek – dlaczego warto z niej skorzystać?

Jak wspomniano, wybór regeneracji turbosprężarek to oszczędność pieniędzy. Nowe urządzenie stanowi wydatek rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych. Sprawność sprzętu po naprawie jest natomiast niemal całkowicie odzyskana. Można wówczas nadal korzystać z pojazdu bez obaw o ewentualne uszkodzenie silnika. Wsparcie fachowców wiąże się również z możliwością uzyskania profesjonalnych porad w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyny. Specjalista, po przeprowadzeniu precyzyjnej diagnostyki oraz zapoznaniu się ze stanem technicznym komponentu, będzie znał przyczynę dotychczasowych usterek. Stosując się do jego zaleceń, zminimalizujemy ryzyko wystąpienia podobnych niedogodności w przyszłości.

Wyślij do nas turbinę lub filtr DPF
w najbliższym oddziale Poczty Polskiej

logo poczta polska
ul. Wolności 44,
08-300 Sokołów Podlaski

Współrzędne GPS:
52.4071200°N, 22.2420449°E

Czyszczenie filtrów SCR w przypadku zapchania

Katalizatory, dzięki obecności specjalnego płynu AdBlue, są w stanie efektywnie niwelować zawartość szkodliwego tlenku azotu w emitowanych przez samochód spalinach. Zdarza się jednak, że tracą swoją skuteczność przez zbierające się zanieczyszczenia. Wówczas pojawiają się takie niedogodności, jak drganie silnika na biegu jałowym. Dochodzi również do zwiększonego zużycia paliwa. Nie zawsze jest jednak konieczny zakup nowego urządzenia – dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z usługi czyszczenia filtrów SCR, którą oferuje firma Krymar. Ten zabieg konserwacyjny realizujemy z użyciem wody pod ciśnieniem oraz suszenia w wysokiej temperaturze. Dzięki temu możemy precyzyjnie usunąć wszelkie zabrudzenia i przywrócić pełną funkcjonalność podzespołu. Usługa przeznaczona jest dla samochodów dostawczych, osobowych i ciężarowych, a także dla maszyn rolniczych i budowlanych.

regeneracja-dpf-sokolow-podlaski

Skuteczna regeneracja filtrów DPF FAP

Filtry DPF FAP, podobnie jak katalizatory, ulegają zanieczyszczeniu wraz z czasem eksploatacji. Urządzenia te pełnią ważną funkcję w pojeździe – odpowiadają za wychwytywanie sadzy ze spalin – zatem warto szybko przeprowadzić czyszczenie. Regenerację filtrów DPF FAP w samochodach osobowych, ciężarowych dostawczych i innych maszynach wykonują nasi specjaliści. Zapewniamy:

  • odzyskanie stuprocentowej sprawności urządzenia,
  • profesjonalną diagnostykę w celu rozpoznania ewentualnych błędów kierowcy podczas użytkowania pojazdu,
  • zastosowanie bezinwazyjnych metod, które w przeciwieństwie do domowych sposobów (z wykorzystaniem na przykład żrących środków chemicznych) nie powodują ryzyka uszkodzenia filtrów DPF FAP,
  • sprawną realizację prac, zgodnie z ustalonymi terminami.

Warto skontaktować się z nami, aby omówić zakres obsługi. Po zapoznaniu się ze stanem technicznym podzespołu dobierzemy właściwe rozwiązania.

Zleć nam regenerację oraz czyszczenie filtrów DPF FAP i SCR oraz turbosprężarek

Zapraszamy kierowców z Białegostoku, Sokołowa Podlaskiego i innych miast do skorzystania z kompleksowej oferty naszego serwisu Krymar. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, a ponadto dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym, co pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Zapewniamy szybkie i efektywne naprawy podzespołu z możliwością skorzystania z opcji darmowej wysyłki.

W Sokołów Podlaskim możesz nadać do nas paczkę w każdym Paczkomacie Inpost

inpost paczkomaty
Wybierz jeden z Paczkomatów dostępnych w Sokołów Podlaskim i wyślij do nas do regeneracji turbosprężarkę lub filtr DPF

strzałka

DANE TELEADRESOWE

biuro@turbokrymar.pl

ul. Hetmańska 36B Białystok

+48 512 339 409

+48 85 654 48 73